Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Sivilce Maskesi ile Sivilcelerden Kurtulun!

Her gün yeni bir başlangıç olarak yapacağınız işlemlere bir yenisini daha eklemek ister misiniz? Artık sizin için de oldukça etkili olan bir sivilce çözümü bulunuyor. Bunu kullanır iken ve uygular iken, yapmanız gereken tek şey, dikkatli ve düzenli bir şekilde tedaviyi uygulamak olacak. Çünkü sivilceler,  o kadar hassas ve ciddi çözümler gerektiren bir sorundur ki, oynamadığınız her an strese girersiniz genellikle. Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile oluşan sıkıntılar ve kişilerin vücutları ile ön plana çıkmaya çalışması, yüzde ve vücudun belirli yerlerinde ön planda olan sivilcelerden de kurtulma isteği yaratmaktadır. Bu istekten kurtulmak için, aslında bizzat dikkatli olarak uygulayacağınız teknikler olabilir. Lakin bizim size önereceğimiz teknik. Genellikle evde yapılan ve oldukça etkili olan bir krem şeklinde sunuluyor. Yani bizzat evinizde oluşturacağınız bir tedavi düşünün ki, sizi sıkıntılarınızdan ve diğer işlevsel sorunlardan kurtarsın. Bu tarz bir tedavi genellikle pek çok sitede yer eder durur, bunlara ekstra olarak bir de bizim size sunacağımız tarifleri denemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü oldukça farklı ve içerik bakımında da bütçenizi yormayacak tarifler ile, sizler de sivilceleriniz için korkulu telaş zamanlamalarına girmeyeceksiniz. Çözüm için, daha fazla geç kalmadan, biran önce asıl haberi sizlere vermek istiyorum.

 

Evde Yapabileceğiniz Birkaç Doğal Sivilce Maskesi!

Sivilcelerden kurtulmak için, öncelikle şunu bilmek gerekir ki hemen hemen her türlü hastalıkta olduğu gibi cilt hastalıklarının başında gelen sivilcelerde de önemli olan tedavi yöntemi, temizliktir. Temiz bir cilt rahat nefes alıp vererek kendi kendini tedavi edebilir. Lakin sizin için özel bir tedavi aşaması sunmak adına ayrıntılı bir liste sunuyorum.

  • Bir çay kaşığı beyaz kil
  • Bir çay kaşığı limon suyu ve aspirini toz haline getirdikten sonra ortaya çıkan toz yapısı

 

Bu iki karışımı cildinize ekleyerek uygulayabilirsiniz örneğin. Bunu yapar iken de rahatlıkla kendinizi sakinleştirebilir, masajınızı da cildinize ılık su yardımı ile uygulayabilirsiniz tedavi öncesinde. 4 gün boyuncu aspirin ile yukarıda verdiğimiz ürünleri karıştırıp sivilcelerinize uygular iseniz, rahatlıkla kendinizi çözüme ulaştırabilirsiniz. Aspirin ve limon suyu ile yapılan bu özel maske, aslında pratik ve bir o kadar da rahat bir kullanım alanı sunuyor. Kapalı ortamlarda bizzat yatar iken de yapabilirsiniz ve ardından dinlenmeye verebilirsiniz kendinizi. İnsanlar için önemli bir ölçüt yaratan bu tedaviler, geneli itibari ile kişiler için daha rahat bir kullanım sunar ve yüzünüzün daha rahat bir şekilde iyileşmesini sağlar. Bu işlem de sizlerin kolay ve hızlı bir süreç çerçevesinde iyileşmesini sağlayacaktır. Bunu yapmak için, öncelikli olarak yüzünüzü yıkayınız ve kürü uygulayacağınız bölgenin temizliğini en üst seviyeye çıkartınız.  Ardından rahat bir şekilde sivilcelere karşı savaş açabilirsiniz! Temizlik ile gelen bu maske desteği, sivilceleriniz alt etmeniz konusunda oldukça önemli olacaktır!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. busra dedi ki:

    BN yuzumdki sivilce lekeleri ve izlrndn sikytcym doktora gttm krem verdi ama kzrmaya bsldi bnde kullnmyi brktm bu lekeler çok belli oluyor canm sklyr bu yüzdn nsl kurtlblrm.

  2. selda dedi ki:

    yuz cilti icin neler kullanmliyim ; ve cok fonde ten degistirme yuze zarar verebiliyomu

Yorum Yaz