Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Sigarayı Bırakmak için En Kesin Yöntem!

Günümüzde farklı yöntemler bulunsa da, sigarayı bırakma konusundaki en kesin yöntem şüphesiz ki irade gücüdür. Bireyin kendi kararlarını vererek, beyninden temel bir emir yargısı oluşturması ile çözülebilecek olan bu sorun, sağlık kuruluşları tarafından da çözüme kavuşturulmaktadır. Hem hızlı, hem de etkili bir sonuç isteyen insanların yapacağı en büyük iyilik, beyinden yapılan düşünce ve olayı kafada bitirme işlemi olacaktır. Genelleme yapacak olursak sigara içmeyi bırakan insanların büyük bir bölüme, bu şekilde zihnen çabalamaya çalışıyor ve bunda büyük bir oranda başarı sağlanıyor.

Sigaraya İsyan Eden Adam!

Sigara bırakma konusunda çoğu gazete ve dergilerde yayımlanan makalelere bakar iseniz, genellikle hayatının büyük isyanlarını paylaşan insanların bu alanda başarılı olduklarını görebilirsiniz. Zararın neresinden dönülür ise kar başlar prosedürünü en etkili şekilde kullanabileceğiniz bu alan, sigarayı size rahatlıkla bıraktırmanın kapılarını aralayacak. Hızlı ve etkili bir bırakma yöntemi için temiz havaya sahip bölgelere tatile gidebilir ve ruhsal huzurunuzu yakalayarak orada kesin bir karar verebilirsiniz. Kararlı bir beyin yapısı ile rahatlıkla yapılacak olan bu işlem için, fazla yorulmanıza gerek yok. Yalnızca karar vermeniz yeterli. En kesin yöntem için, karar verin!

O Sizi Bırakmadan, Siz Onu Bırakın!

Sigara sizi bataklığa sürükleyen ve bu konuda yavaş yavaş öldüren bir mamüldür. Saf tütünden ziyade farklı kimyasalların da karıştırılarak ele alındığı bir üretim türü olan bu tütün, bağımlılık yapan bir etkiye sahip olsa da beynin bağımlığını kimse engelleyemez. Engelsiz ve huzurlu bir dünya için, karar verin ve başlayın. Çaresizzeniz, en büyük çare sizsiniz!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. adem dedi ki:

  Ben 33 yasindayim ve ilkokul caglarimdan beri kullaniyorum
  Bazen sigara icilmeyen bi ortama girince kokusunun
  insanlari rahatsiz ettigini anlıyorum ve bu benim kendime
  Olan saygimi zedeliyor bu yüzden sigaradan nefret ediyorum
  Bırakmak istiyorum sonra aklım hep onda kalıyor aklimdan
  bi cikarsam hayatimdanda cikaracam ve ben bunu hep
  deneyecem ….asla vazgecme..

  1. doktorbey dedi ki:

   Merhaba Adem, güzel dilekler içeren mesajınız için teşekkürler. Son söylediğinizi bu yazıyı okuyan herkesin görmesini istiyorum. “Asla vazgeçme.”

   1. ali dedi ki:

    15.11.2013 de tam 10 ün önce sigarayı hayatımdan çıkarmak için ilk hamleyi yaptım daha önce hiç bırakmak için uğraşmadım denemedim bile ama o gün nedense bi tiksinme geldi sigaramı yarıda attım o günden beri içmiyorum işyerinde herkes içiyor kokusu o kdr güzel geliyorki zor tutuyorum kendimi tamamen beyinde bittiğine inanıyorum inat ettim vücudumla savaş içindeyim sigara içilen ortamlardan hemen kaçıyorum inşallah bu illet ömür boyu hayatımdan çıkar ve bırakmak isteyenlere bi tavsiye (bırakacam , bırakmayı düşünüyorum fln demeyin) gerçekten bırakmak istiyorsanız önce beyninizde bitirin…

 2. nur dedi ki:

  Dün oğlumun sigara içtiğini öğrendim ve çok üzgünüm, sigarayı bende bırakmaya karar verdim çünkü tek çözümün sanki bu olacağını düşünüyorum ona örnek olmam için başka çarem yokmuş gibi geliyor. İnsan kendinden çok canı gibi sevdiği birinin zarar görmesini istemiyor. O daha 14 yaşında bu illetle bu kadar erken tanışmasını hiç istemezdim, ama oldu işte …. Artık içmeyeceğim bu illeti kendim için değil, oğlum için.

 3. savaş dedi ki:

  15 yaşındayım siqaraya tam 6 yıl önce başladım…
  dayım siqara dan dolayı kanser ve buda bna canlı örnek oluyo .
  Ailem de biliyo siqara içtigimi .
  Çoook güzel futbol oynuyorum klup hocm artk siqara ictigim icin bni ilk 11 e almıyo bn bu siqarAyı nasıl bırakabilirim ????
  Henüz başlamadıysanız bu illete bir bok deqil LÜTFEN BAŞLAMAYIN …

Yorum Yaz