Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Kuru Cilt Yapısına Göre Fondöten Seçimi

Cildiniz kuruysa, ne kadar fondöten sürseniz de yüzünüzde kusursuz bir görünüm yakalayamazsınız. Yüzde kusursuz görünümü yakalayabilmek için nemlendiricili fondötenler kullanmak şarttır. Bu yazımızda kuru cildinizde kusursuz bir görünüm yakalamak için kullanabileceğiniz fondöten markalarının listesini ve detaylarını bulacaksınız. Bu ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 

Oriflame: Oriflame’ın Giordani Gold Mineral Therapy Fondöten adlı ürünü, kuru ciltler için üretilmiştir. Bu ürün, hem cildinizi nemlendirir hem de yüzünüzde makyaj varmış görünümü kazandırır. Bu ürün, 25 TL’den satılmaktadır.

 

YoungBlood: Youngblood’un Likit Mineral Fondöten adlı ürünü, salatalık ve yeşil çay özünden oluşan bir nemlendiricidir. Özündeki bu bitkiler, yüzünüze doğal bir parlaklık kazandırır. Bu ürün, 145 TL’den satılmaktadır.

 

Dermalogica: Dermalogica’nın Cover Tint Spf20 Fondöten adlı ürünü, hem ciltteki yıpranmaları onarır; hem de cildinizi nemlendirir. Özünde yer alan semizotu, ginseng, centelle gibi maddeler, cilt sağlığınızı korumaktadır. Bu ürün, 190 TL’den satılmaktadır.

 

Vichy: Vichy’nin Dermablend Spf35 Fondöten adlı ürünü, paraben içermez. Cildinizi nemlendirirken yüzünüze doğal bir görünüm kazandırır. Bu ürün, 60 TL’den satılmaktadır.

 

 

Loreal: Loreal’ın Lumi Magique Fondöten adlı ürünü, kuru ciltleri iyi derecede nemlendirmektedir. Özündeki spf18 güneş koruma faktörü sayesinde, cildinizin uzun süreli olarak kuru kalmasını sağlamaktadır. Bu ürün, 34 TL’den satılmaktadır.

 

Maybelline: Maybelline’nin Affinitone Fondöten adlı ürünü, içeriğindeki E vitamini sayesinde cildi yumuşatmaktadır. Yüzünüzdeki renk dengesini de sağlayan ürün,  cilde mükemmel derecede bir parlaklık kazandırmaktadır. Bu ürün, 18 TL’den satılmaktadır.

 

Cecile: Cecile’nin Pure Touch Fondöten adlı ürünü, özellikle günlük kullanımlar için tercih edilmesi gereken bir üründür. Bu ürün, cildi nemlendirirken yüzünüz doğal bir görünüm kazanacaktır. Bu ürün, 25 TL’den satılmaktadır.

 

 

Max Factor: Max Factor’un Ageless Elixir Fondöten adlı ürünü, yeşil çay ve gliserin özü barındırmaktadır. Serum özelliği ile cildinizin her bölümüne eşit olarak dağılmakta, yüzünüze doğal bir parlaklık kazandırmaktadır. Güneşin cildinize etkilerini 15 faktörlük güneş koruması ile engelleyen bir üründür. Bu ürün, 45 TL’den satılmaktadır.

 

Avon: Avon’un Luxe Fondöten adlı ürünü, en çok tercih edilen nemlendirici içerikli fondötenlerin başında gelmektedir. Cildinizi uzun süreli nemlendirirken yüzünüze doğal bir parlaklık kazandırır. Bu ürün, 42 TL’den satılmaktadır.

 

Cilinique: Cilinique’in Supermoisture adlı ürünü, cildinizi hem yumuşatır hem de yüzünüz doğal parlak bir görünüm kazandırır. Bu ürün, 83 TL’den satılmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz