Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Kolay Sigara Bırakma Yöntemleri (SİGARA BIRAKMAK ÇOK KOLAY!)

Günümüzün en büyük sorunlarından birisi sigaradır. Sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada en çok satılan ürünlerden birisi sigaradır. En zararlı içeceklerden birisi olan sigara buna rağmen en çok tüketilen de içecektir. Tam içecek olarak sayılmasa da içecek kategorisine girmektedir. Ülkemizde ve diğer ülkelerde sigaraya çeşitli yasaklamalar getirilmiş ve fiyatı son zamanlarda aşırı derecede artmıştır. Tüm bu alınan önlemlere rağmen sigara içme oranı bir türlü azaltılamamış ve sigaraya bir çözüm bulunamamıştır. İnternet üzerinde çok sayıda sigara bırakma yöntemleri anlatılmaktadır fakat bunların çoğu kimseye faydalı olamamıştır. Unutmayın eğer gerçekten sigarayı bırakmak istiyorsanız bunu öncelikle kendi kafanızda yapmanız gerekmektedir aksi taktirde yapılacak tedaviler ve tüm önlemler zaman kaybı olacaktır.

Sigarayı kolay bir şekilde bırakmanız için birçok yöntem mevcuttur bu yöntemlerden birisi de herkes tarafından bilindiği gibi sakız çiğnemektir bu yöntem uzun zamandır kullanılır fakat pek fazla yararlı olmamaktadır. Diğer bir yol ise elektronik sigara kullanmaktır. Birçok kişi elektronik sigara kullanarak hem tükettiği sigaranın zararını ve miktarını azaltmakta hem de sigaradan yavaş yavaş tiksinerek sigarayı bırakmaktadır.

Eğer siz de sigarayı bırakmak istiyorsanız birçok yöntem vardır fakat en kolay yol olarak öncelikle kendinize sigarayı bırakacağım demelisiniz ve kendi kafanızda sigara içme olayını bitirerek daha sonrasında yöntemlere başvurmalı ve çeşitli tedaviler uygulamalısınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. esra dedi ki:

  ben bırakamıyorum bu ılletten nefret edıyorum

 2. liya dedi ki:

  bende birakamiyorum esra malesef, elektironik cok yardimci oluyor lakin onada cigerde su topllmasi yapiyor dediler, ve ben 3 ay onla idare edebildim oyle demeselerdi belkide su an sigaraya donmus olmicaktim, ben bu illeti birakiyorumda , illet yakalamis bikere illede birakmicam diyor. bakalim hangimiz Daha Inat cikacagiz su durumda illet kazandi… birdahaki denemede bu illeti kazanan ben olurum ins…:)

 3. hakan akpınar dedi ki:

  en garanti yolu maraş otu ile bırakmak ben bu sayede bıraktım 6 sene oldu bırakalı

  1. doktorbey dedi ki:

   Hakan bey, öneriniz ve özgüveniniz için teşekkürler.

 4. Aziz dedi ki:

  ***** *** istiyorum siyahlı **** çok seviyorum çabuk emen onu gönderin dayanamıyorum

Yorum Yaz