Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Burundan Nefes Alırken Zorlanma

Kulak burun boğaz insanlarının ve doktorların sürekli olarak yayımladığı makalelere göre, burundan nefes alırken zorlanıyor iseniz, bunun nedenleri bariz ki ya tıkanıklık ya da sinüzit. Bu sebeplerden birine sahip iseniz, sizin de burnunuz tıkanıyor demektir. Eğer bu durum geçici bir durum ise, geçici çözümler bulabilirsiniz. Misal burun spreyi yahut merhem gibi ürünler, bu konuda sizi koruyacaktır.

 

Nefes Alırken Zorlanıyorum Yardım Edin!

Eğer siz de bu durumdan şikayetçi iseniz, emin olun ki pek çok insan ile ortak bir sorundan müzdaripsiniz. Oksijen eksikliği beyin için ciddi sıkıntılar yaratıyor. Bu sıkıntılar ile uğraşmamak için, dikkatli ve düzenli beslenmelisiniz en başında. Çünkü besin desteği, beyinin daha dikkatli bir şekilde oksijen yakmasına yardım ediyor ve kişinin kendini huzurlu hissetmesinde ciddi bir destek sağlıyor.

 

Derin Nefes Alma Egzersizi Yapın!

Derin nefes alma egzersizi yapın ve kendinizi daha mutlu hissedin! Derin nefes alma egzersizleri yaptıktan sonra da nefes alır iken zorlanıyor iseniz, emin olun ki ya solunum yolu hastalığınız var, yahut ciğer tıkanıklığı gibi bir soruna sahipsiniz. İnsanların bu tarz sorunları nasıl olsa geçer diyerek umursamaması, kişinin daha yoğun bir şekilde kendini kaptırmasına neden oluyor. Keza başlayan bir hastalığa çözüm üretmez iseniz, daha fazla sıkıntı ile karşılaşırsınız. Kişisel çalışmaları kullanarak, bu tarz sorunları önleyin. Burnunuzu düzenli olarak temizleyin ve genel egzersizlere devam edin. Zorlanma devam ediyor ise, kbb uzmanına görünmenizde fayda var.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Betül dedi ki:

    su an hem bronsit hemde burnum tikali gripim nefes alamiyorum en korktum seyde bu nefesiz kalmak rabbim kimselere vermesin nefes darligi bolcak gibi oluyorum derin nefes aliyorum kendimi balkona atiyorum hava almak icin banamisin demiyor nolur yardimedin bana

Yorum Yaz