Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Biberiye Sivilce Maskesi ile Yaza Sivilcesiz Girin!

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan temiz bir cilt için, günümüzde birbirinden farklı çalışmalar yapılıyor ve kişilerin bu çalışmalar için ürettiği destekler sürekli birbirini tamamlıyor. Bu açıdan incelediğiniz zaman, genellikle bireysel çalışmaların ve sağlıklı bir cilt için evinizde yapacağınız tedavinin de önemi artıyor haliyle. Çünkü yoğun hayatınızda her an doktora yahut farklı bir yere gitmek gibi bir şansınız olmayabilir. Bunu başarmak adına, sadece birkaç tıklama ile yapabileceğiniz, etkin ve farklı bir maske ayarlaması sizi kurtaracaktır. Bunun için ise öncelikle ne tür maskelere ihtiyacınızın olduğunu listeleyelim. Genellikle, kür ve püre tadında maskeler, yaza hazırlanmanız için büyük bir artı yaratacaktır ve genellikle bireysel çalışmalarınızın da dengesini oluşturacaktır. Bu maskelerin, hızlı ve etkin bir şeklide insanlara ulaştırılması, aslında hem kolay hem de çetrefillidir. Yani karışık duygular oluşturabilir bireyin kendine. Bu yüzden sizler için önereceğim maskeler, genellikle pratik ve basit bir yapı ile yapabileceğiniz ve malzemelerini rahatlıkla aktarlardan bulabileceğiniz tatlarda olacaktır. Hem bunun sizin için de büyük faydaları vardır ve bu faydalardan kaçınılmaz keyif alacaksınız. Tavsiyeme gelir isek, bu gün sizler için biberiye destekli bir cilt maskesi önereceğim. Sivilcelere karşı oldukça etkili olan bu maskeler, genellikle kişilerin ilgisini sürekli çekiyor ama en etkilisini bulmak ve bu maskeyi uygulamak, çoğu zaman ciddi zaman kaybı yaratıyor kişi üzerinde. Bu yüzden dikkatli bir şekilde yapacağınız uygulama aşamaları, sizi cilt konusunda daha rahat ve daha mutlu gösterecek.

 

Biberiye Maskesi İçin Neler Gerekir?

 • Bir tutam biberiye otu
 • 1 fincan saf alkol
 • Bir tutam ada çayı
 • Bir bardak kadar su

Bu karışımları özel bir şekilde birbirine ilave ederek, yaz için çok güzel bir yüze kavuşmanızı sağlayacak bir maske üretebilirsiniz. Çünkü maskenin kullanımı, aslında sivilcelerden ziyade sağlıklı bir cilt sağlıyor size. Yani sivilcelerin çözümü de aslında bu sayede yapılıyor. Çünkü sağlıklı bir yüz, kendi gücü ile pek çok sivilcenin üstesinden gelebiliyor ve cildinizin bu tarz sorunları var ise rahatlıkla çözebilir ve kendinizi bu alanda mutlu edebilirsiniz. Yani yapmanız gereken şey, yavaş yavaş maskeyi kıvamına getirmektir. Peki bunun için ne yapmalıyız, nasıl bir yol izlemeliyiz?

 

Maskeyi Kıvama Getirmek İçin?

 • Öncelikle suyu kaynatın. Ardından biberiye otunu ve adaçayını bu suya ilave ederek karıştırmaya ve kaynatmaya devam edin. Sonra suyun altını kapatın ve dinlenmeye çekin.
 • Demlenen ve dinlenen bu karışımı, temiz bir kabın içine boşaltın.
 • Ardından üzerine ayarlamış olduğunuz saf alkolü ekleyin.
 • Daha sonra hazırlamış olduğunuz bu karışımı, pamuk yardımı ile cildinize sürmeye başlayın.
 • Yavaş yavaş yedirerek sürün ki, cildinizin içerisine ve gözeneklere daha rahat bir şekilde yayılabilsin.

Bu maskeyi belirli aralıklar ile kullanarak, yaz için daha güzel bir yüze kavuşmanızı temenni ediyorum. Keza güzel bir yüz için, şimdiden çalışmalara başlamalısınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. AYXAN dedi ki:

  Cooooooooooooooooox xeyri olur tewekkurler……………

Yorum Yaz