Hastalık Tedavisi, Şifalı Bitkiler, Sivilce Tedavisi

Hakkımızda

Merhaba,

HastalikTedavi.net, sizlere her zaman için faydalı bilgileri en kısa yoldan sunmayı ve beğenilerinizi almayı ilke edinmiş, herhangi bir kâr amacı gütmeyen ve herhangi bir sağlık kuruluşuna/kuruma bağlı olmadan yalnızca toplum faydasına yazılar ve makaleler yayınlayan bağımsız bir oluşumdur. Yayınladığımız makalelerin tamamı güvenilir kaynaklar, ansiklopediler ve hekimlerden alındığı gibi kendi bünyemizdeki tıbbi bilgisi oldukça güçlü yazarlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sizler için faydalı olduğunu düşündüğümüz dökümanları sizinle paylaşıp, sizlerden gelen olumlu veya olumsuz bütün yorumları okumak hoşumuza gidiyor. Eğer sizlere gerçekten faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.

 

Biz kimiz?

Bizler, site yönetimi ve yazarlar olmak üzere 6 kişiden oluşan bir ekibiz. Bütün yazarlarımız uzman oldukları alanlarda sizlerin soru ve sorunlarınıza yardımcı olmaktan büyük mutluluk duymaktalar. Sonuçta insanlara yardımcı olmak, onların sorunlarını dinlemek ve alternatif tedavi yöntemleriyle onlara çözüm üretebilmek onurlu bir davranıştır.

Ne yapıyoruz?

Her yazar kendi uzman olduğu alanında çeşitli dökümanları birleştirerek sizler için makaleler yayınlıyor ve beğeninize sunuyor, ihtiyacı olan kişi geliyor ve bu bilgiyi hiçbir karşılığı olmadan bizden alıyor, bunun sonucunda ise sizlere faydalı bir iş yapmış oluyoruz. Unutmayın yorumlarınız, istek ve önerileriniz değerlendirebilmemiz ve uygulayabilmemiz açısından çok değerlidir. Bizimle dilediğiniz her şeyi dilerseniz yazıların altında bulunan yorum yazma kısmından, dilerseniz de iletişim sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz. İsteklerinizle derhal ilgilenilecektir.

 

 ———————————————— ÖNEMLİ ————————————————-

Sitemizde yayınlanan bütün yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup hiçbir ticari amaçla kullanılmamaktadır. Yazılarda ve makalelerimizde anlatılan ve önerilen bütün uygulamaların yanlış yapılmalarından ve doğru kullanılmamalarından doğacak bütün sorunlardan okuyucunun kendisi sorumludur. Belirttiğimiz bir çok alternatif tedavi yönteminin doğrulukları halk tarafından kabul edilmiştir ve kişide alerji olması, alternatif tedaviden dolayı yan etkilerinin oluşması kişinin kendi yapısıyla ilgilidir ve Hastalık Tedavi ekibi hiç bir sorumluluk kabul etmez. İnsanların yalnızca faydası için ve iyi bir iş yapmış olmak için çalışan ekibimiz hiçbir zaman ziyaretçilerin kötülüğünü istemezler. Sitemizde paylaşılan bilgileri uygulamak yada uygulamamak okuyucunun kendi insiyatifinde olduğu için bütün sorumluluk kişinin kendisine aittir. Olası bir yan etki veya beklenmeyen tepkilerde derhal ilk yardım kuruluşlarına, sağlık ocaklarına ve hastanelere müracaat ediniz.

Burada yayınlanan tüm bilgiler yalnızca alternatif olarak değerlendirilmeli, asıl tedavinizi hastaneye giderek uzman bir doktor eşliğinde yapmalısınız. Buradaki yazılardan doğacak tüm sorunların sorumluluğu kullanıcıya aittir. Bizler yalnızca yardım etmek amacıyla buradayız. Size ilaç, reçete yazamayız ve size kesin bir tanı/teşhis koyamayız. 

———————————————————————————————————————-

Hastalık Tedavi Ekibi,

Sağlıklı Günler.